Forum klasy 3c

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-12-14 16:31:10

 mucha

Administrator

10786480
Zarejestrowany: 2012-11-19
Posty: 59
Punktów :   

Jak zwiększyć atrakcyjność forum

Jak wiecie forum regularnie odwiedza tylko kilka osób. Wiele jeszcze się nie zarejestrowało i niektórzy zarejestrowani przestali odwiedzać. Powodem tego jest mała atrakcyjność forum. Mam na myśli to, że forum użyteczne jest tylko wtedy gdy nadciąga jakiś sprawdzian. Aby uczynić forum czymś na co można wejść codzienne i miło spędzać czas zostały dodane gry online (możecie rozwinąć ten dział pisząc mi jakie gry wstawić)  i czat. Potrzebuje waszych pomysłów by ulepszyć forum. Podam mój pomysł jako pierwszy:
Myślę, że możemy spokojnie nałożyć rangi na użytkowników (rangi to podpisy pod nazwą użytkownika np. człowiek wielu słów). Działać to będzie tak, że osoba która napisze 20 postów dostanie rangę np. piszący, a osoba która napisze postów 40 dostanie rangę np. bohater forum (o wymyślenie nazw rang proszę was, bo jak ja coś wymyśle to najprawdopodobniej będzie to dziwne i niezrozumiałe). Rangi mają na celu zachęcić użytkowników do pisania postów (by po prostu otrzymać fajniejszą rangę). Są na forum też rzeczy które zniechęcają użytkowników. Wiem, że jedną z nich jest wymagana rejestracja. Jest tak by ktoś kogo nie znamy (albo nauczyciel) nie wszedł na forum i nie zaczął czytać naszych postów.
Osoby które się rejestrują zostają zweryfikowane więc jeśli zarejestruje się ktoś kogo nie znamy to usuniemy jego konto (jest to zabezpieczenie przed nieznajomymi). Jest też denerwujący adres IP pod nazwą użytkownika (przy zamieszczonym poście), ale nie znalazłem sposobu na jego usunięcie. Podsumowując: wytykajcie błędy forum, piszcie jak zwiększyć jego atrakcyjność, wymyślcie jakieś fajne nazwy dla rang i jakie gry chcecie w dziale gry online
Dziękuje, dobranoc. Wyjazd z wozu. Nara. yyy... Żegnajcie.

Offline

 

#2 2012-12-14 16:33:53

 mucha

Administrator

10786480
Zarejestrowany: 2012-11-19
Posty: 59
Punktów :   

Re: Jak zwiększyć atrakcyjność forum

Oczywiście pomysły podawajcie tutaj. (co do gier online to mają własny wątek w dziale rozmowy, więc jakie gry chcecie piszcie tam)

Offline

 

#3 2012-12-14 17:39:01

Rafal

Administrator

Zarejestrowany: 2012-11-21
Posty: 26
Punktów :   

Re: Jak zwiększyć atrakcyjność forum

czy mógłbyś zrobić tak żeby nie było tego czerwonego albo zielonego napisu pod każdym użytkownikiem (online offline)

Offline

 

#4 2012-12-14 19:37:16

 mucha

Administrator

10786480
Zarejestrowany: 2012-11-19
Posty: 59
Punktów :   

Re: Jak zwiększyć atrakcyjność forum

mogę  usunąć tylko datę zarejestrowania, numer gg, liczbę postów. Liczbę punktów można usunąć wyłączając tą opcję. Numer IP i status użytkownika są częścią stylu forum i nie będę mógł tego zmienić bez dostępu do serwera. Chyba, że taka opcja jest w ustawieniach a ja jej nie znalazłem. Przejrzyj ustawienia w panelu administracja może znajdziesz

Offline

 

#5 2012-12-14 19:39:49

 mucha

Administrator

10786480
Zarejestrowany: 2012-11-19
Posty: 59
Punktów :   

Re: Jak zwiększyć atrakcyjność forum

Jakieś pomysły na nazwy rang?

Offline

 

#6 2012-12-15 11:44:07

 asika:D1297

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-12-02
Posty: 21
Punktów :   

Re: Jak zwiększyć atrakcyjność forum

kolor strony na jakiś ciekawszy, może jakieś zdjęcia?
a nazwy rang... hmh ..?
na razie nie mam pomysłu, ale to chyba trzeba się wspólnie zastanowić

Offline

 

#7 2012-12-15 12:07:52

 mucha

Administrator

10786480
Zarejestrowany: 2012-11-19
Posty: 59
Punktów :   

Re: Jak zwiększyć atrakcyjność forum

Wstawienie jakiś zdjęć to kwestia kilku minut, więc nie ma problemu. Zmiana koloru forum też nie jest trudna. Tylko na jaki?

Offline

 

#8 2012-12-15 19:52:33

Rafal

Administrator

Zarejestrowany: 2012-11-21
Posty: 26
Punktów :   

Re: Jak zwiększyć atrakcyjność forum

może tak na początek po prostu nowicjusz, członek klasy, piszący, aktywny użytkownik, zaawansowany,
tylko obawiam się czy też nie będę zrozumiały jak to mucha napisał

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.szczeppangea.pun.pl www.swinkimorskie.pun.pl www.kuxklan.pun.pl www.aplikacjakielce.pun.pl www.shahrukh-juhi.pun.pl